GYMSTAR AUDITION SÆSON 24-25
Nu kan du tilmelde dig GymStar Audition til sæson 24-25.
I år vil der være audition søndag d. 26. maj 2024.
Læs meget mere og tilmeld dig vores auditions HER.
Ved spørgsmål vedrørende audition bedes man skrive til Viktor på info@lg-gymnastik.dk
Vi søger en studiemedarbejder til start i august 2024 - er det dig?
Frist for at søge er 19. maj 2024.
Læs mere om stillingen og ansøgningsprocessen her.
Studiemedarbejder søges
Vil du være en del af en af Danmarks største gymnastikforeninger med fokus på fællesskab, glæde og positiv udvikling? Vil du være med til at få den daglige drift til at køre på skinner og lære en hel masse om foreningslivet og få en god start på arbejdslivet?
LG gymnastik søger en studiemedarbejder, der skal bidrage til det daglige arbejde i foreningens administration og blandt andet hjælpe med medlemshenvendelser og trænerorganisering samt praktiske opgaver med oprydning, pakning af tøj, organisering af lagerrum og meget mere.
Om stillingen
Som studiemedarbejder bliver du en vigtig del af foreningens daglige arbejde med at sørge for, at medlemmerne er glade og tilfredse og trænere er klædt på og parate til deres ugentlige undervisning.
Du kommer primært til at arbejde med:
Din profil
Du har lyst til at indgå i et fællesskab, som også i høj grad er baseret på frivillighed. Du er imødekommende, hjælpsom og har en positiv indstilling til alle typer af opgaver, store som små.
Du er gået ud af gymnasiet eller lignede uddannelse og har gerne kendskab til LG gymnastik og/eller foreningslivet generelt.
Du kan formulere dig på dansk og engelsk både på skrift og i tale.
Det forekommer dig naturligt at arbejde struktureret efter udstukne retningslinjer, du overholder deadlines, og du har lyst til og mod på at lære nyt.
Vi tilbyder
En uformel, men professionel arbejdsplads med fokus på kvalitet, loyalitet og udvikling. Administrationen består af syv medarbejdere, og vi værdsætter samarbejde, kommunikation og et godt socialt fællesskab højt. Vi er en arbejdsplads med ’højt til loftet’ og plads til både grin og godt humør, samtidig med at der i perioder kan være behov for at arbejde fokuseret og effektivt.
Arbejdet er sæsonpræget, og du vil opleve at have perioder med skiftende arbejdsbelastning. Vi lægger vægt på ansvarlighed både i forhold til opgaver og arbejdsindsats.
Ansættelse
Stillingen er tidsbegrænset med start i begyndelsen af august 2024 og stop i slutningen af juni 2025.
Præcis dato for tiltrædelse vil blive aftalt ved ansættelsen.
Stillingen er på 30 timer om ugen, og arbejdet er placeret i dagstimerne kl. 9-15 på foreningens kontorer i Kildeskovshallen i Gentofte.
Dertil forventes, at der lægges noget frivilligt arbejde i enkelte weekender i løbet af ansættelsesperioden i forbindelse med opvisninger og andre events.
Du er timelønnet til 120 kr. i timen.
Ansøgningsfrist
Ansøgninger sendes til Foreningschef Elisa Malling Beck på info@lg-gymnastik.dk senest 19. maj 2024.
Ansættelsessamtaler forventes afholdt i maj/juni 2024. Har du spørgsmål kan du ligeledes henvende dig på mail til info@lg-gymnastik.dk.
Nu er programmet for Forårssæson 2024 klar!
Se program her samt hvornår tilmeldingen åbner for dig.
HVORNÅR ÅBNER TILMELDINGEN?
Runde 1: Tilmelding for nuværende, aktive medlemmer d. 7. marts kl. 12.
Runde 2: Tilmelding for alle åbner d. 14. marts kl. 12.
Se mere Handelsbetingelserne.
HVOR SKAL DU TILMELDE DIG?
HVAD SKAL DU TILMELDE DIG?
Se en liste over alle Forårshold herunder. Vi tager forbehold for ændringer.
Navn | Lokation(er) | Træningsdage | Startdato | Slutdato |
F: Springgymnastik 8-11 år (øj.KH2F) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Fre: 15:30-16:45 | 03-05-2024 | 14-06-2024 |
F: Springgymnastik 9-13 år (ør.KH2F) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Fre: 16:50-18:20 | 03-05-2024 | 14-06-2024 |
F: Parkour 8-12 år (KH2F) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Fre: 16:50-18:20 | 03-05-2024 | 14-06-2024 |
F: FamilieGymnastik: Spring 2+3 år (b.FUL) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Lør: 09:10-09:55 | 04-05-2024 | 22-06-2024 |
F: FamilieGymnastik: DanseGymnastik 2+3 år (c.EHoL) | Engelsborghallen, Opvarmningssal | Lør: 09:10-09:55 | 04-05-2024 | 15-06-2024 |
F: FamilieGymnastik: DanseGymnastik 1,5-3 år (a.KH1L) | Kildeskovshallen, Sal 1 | Lør: 09:10-09:55 | 04-05-2024 | 08-06-2024 |
F: FamilieGymnastik: DanseGymnastik 3-5 år (d.EHoL) | Engelsborghallen, Opvarmningssal | Lør: 10:05-10:50 | 04-05-2024 | 15-06-2024 |
F: FamilieGymnastik: Spring 3-5 år (c.FUL) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Lør: 10:05-10:50 | 04-05-2024 | 22-06-2024 |
F: FamilieGymnastik: DanseGymnastik 3-5 år (b.KH1L) | Kildeskovshallen, Sal 1 | Lør: 10:05-10:50 | 04-05-2024 | 08-06-2024 |
F: FamilieGymnastik: Parkour 1,5-3 år (a.KHgL) | Kildeskovshallen, Gymnastiksal | Lør: 10:10-10:55 | 04-05-2024 | 08-06-2024 |
F: Springgymnastik 5-7 år (j.EH1L) | Engelsborghallen, Multihal | Lør: 11:00-11:55 | 04-05-2024 | 15-06-2024 |
F: Springgymnastik 4+5 år (h.FUL11) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Lør: 11:00-11:55 | 04-05-2024 | 22-06-2024 |
F: DanseGymnastik og leg 4+5 år (j.KH1L) | Kildeskovshallen, Sal 1 | Lør: 11:00-11:55 | 04-05-2024 | 08-06-2024 |
F: DanseGymnastik og leg 4-6 år (k.EHoL) | Engelsborghallen, Opvarmningssal | Lør: 11:00-12:00 | 04-05-2024 | 15-06-2024 |
F: FamilieGymnastik: Parkour 3-5 år (b.KHgL) | Kildeskovshallen, Gymnastiksal | Lør: 11:05-11:50 | 04-05-2024 | 08-06-2024 |
F: Parkour - motorik, leg og redskabsbaner 4+5 år (e.KHgL) | Kildeskovshallen, Gymnastiksal | Lør: 12:00-12:55 | 04-05-2024 | 08-06-2024 |
F: DanseGymnastik m. håndredskaber 6-8 år (u.KH1L) | Kildeskovshallen, Sal 1 | Lør: 12:00-12:55 | 04-05-2024 | 08-06-2024 |
F: Springgymnastik 6-8 år (u.FUL12) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Lør: 12:00-12:55 | 04-05-2024 | 22-06-2024 |
F: Springgymnastik 8-11 år (æ.EH1L) | Engelsborghallen, Multihal | Lør: 12:00-13:20 | 04-05-2024 | 15-06-2024 |
F: Parkour - motorik, leg og redskabsbaner 5-7 år (g.KHgL) | Kildeskovshallen, Gymnastiksal | Lør: 13:00-13:55 | 04-05-2024 | 08-06-2024 |
F: Springgymnastik 6-8 år (t.KH2L) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Lør: 13:00-14:10 | 04-05-2024 | 08-06-2024 |
F: Parkour 8-12 år (m.KH2L) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Lør: 13:00-14:30 | 04-05-2024 | 08-06-2024 |
F: Springgymnastik 8-12 år (øc.KH2L) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Lør: 14:15-15:30 | 04-05-2024 | 08-06-2024 |
F: Parkour 9-13 år (w.KH2M) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Man: 15:15-16:30 | 29-04-2024 | 10-06-2024 |
F: Springgymnastik 9-12 år (øn.KH2M) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Man: 15:15-16:30 | 29-04-2024 | 10-06-2024 |
F: Springgymnastik 4-6 år (i.EH1M) | Engelsborghallen, Multihal | Man: 16:00-16:50 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: Parkour - motorik, leg og redskabsbaner 6-8 år (i.FUM) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Man: 16:00-16:50 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: DanseGymnastik m. akrobatik 4-6 år (l.HU1M) | Hummeltoftehallen, 1/3 Multihal | Man: 16:00-16:55 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: Springgymnastik 6-8 år (q.HU2M) | Hummeltoftehallen, 2/3 Multihal | Man: 16:00-17:00 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: DanseGymnastik m. akrobatik 6-8 år (o.KPpM) | Kildegård Privatskole, Pigesal | Man: 16:00-17:00 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: Parkour 8-10 år (n.KH2M) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Man: 16:35-17:50 | 29-04-2024 | 10-06-2024 |
F: Springgymnastik 8-10 år (ø.KH2M) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Man: 16:35-17:50 | 29-04-2024 | 10-06-2024 |
F: Springgymnastik 6-8 år (p.EH1M) | Engelsborghallen, Multihal | Man: 16:55-17:55 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: Parkour 7-9 år (l.FUM) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Man: 16:55-17:55 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: DanseGymnastik og leg 4+5 år (e.EHoM) | Engelsborghallen, Opvarmningssal | Man: 17:00-17:55 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: DanseGymnastik m. akrobatik 7-10 år (HU1M) | Hummeltoftehallen, 1/3 Multihal | Man: 17:00-18:10 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: Springgymnastik 7-9 år (x.HU2M) | Hummeltoftehallen, 2/3 Multihal | Man: 17:05-18:10 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: Akrobatik 8-14 år (h.KPpM) | Kildegård Privatskole, Pigesal | Man: 17:10-18:40 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: DanseGymnastik m. håndredskaber 6-8 år (p.EHoM) | Engelsborghallen, Opvarmningssal | Man: 18:00-18:55 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: Parkour 9-11 år (s.FUM) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Man: 18:00-19:00 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: Street Dance 12-16 år (øc.GHM) | Gersonshallen, Spejlsal | Man: 18:00-19:00 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: Parkour 10-14 år (r.KH2M) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Man: 18:00-19:30 | 29-04-2024 | 10-06-2024 |
F: Springgymnastik 10-17 år (KH2M) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Man: 18:00-19:30 | 29-04-2024 | 10-06-2024 |
F: Springgymnastik 8-12 år (øh.EH1M) | Engelsborghallen, Multihal | Man: 18:00-19:30 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: Springgymnastik 8-11 år (øe.HU2M) | Hummeltoftehallen, 2/3 Multihal | Man: 18:15-19:25 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: Spring Øvet 8-16 år (øg.HU1MO) | Hummeltoftehallen, 1/3 Multihal | Man: 18:15-19:45Ons: 18:15-19:45 | 29-04-2024 | 19-06-2024 |
F: Motion: kondi, styrke, stræk Voksen (EHoMVHO) | Engelsborghallen, OpvarmningssalVirumhallen, mødelokale 1+2+3 | Man: 19:00-20:30Ons: 19:20-20:50 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: Springgymnastik 10-16 år (øu.HU2M) | Hummeltoftehallen, 2/3 Multihal | Man: 19:30-21:00 | 29-04-2024 | 17-06-2024 |
F: Parkour 10-12 år (x.KH2O) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Ons: 15:15-16:15 | 01-05-2024 | 12-06-2024 |
F: Springgymnastik 9-12 år (øo.KH2O15) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Ons: 15:15-16:15 | 01-05-2024 | 12-06-2024 |
F: Akrobatik og leg 5-7 år (a.KH3O) | Kildeskovshallen, Sal 3 | Ons: 15:30-16:20 | 01-05-2024 | 12-06-2024 |
F: DanseGymnastik og leg 4+5 år (f.KPpO) | Kildegård Privatskole, Pigesal | Ons: 16:00-16:50 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: DanseGymnastik m. akrobatik 5-7 år (KPdO) | Kildegård Privatskole, Drengesal | Ons: 16:00-16:55 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: Springgymnastik 6-8 år (r.HU2O) | Hummeltoftehallen, 2/3 Multihal | Ons: 16:00-17:00 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: DanseGymnastik og leg 4+5 år (g.HU1O) | Hummeltoftehallen, 1/3 Multihal | Ons: 16:10-17:05 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: Street Dance 8-11 år (VHO) | Virumhallen, mødelokale 1+2+3 | Ons: 16:10-17:40 | 01-05-2024 | 12-06-2024 |
F: Parkour 8-10 år (o.KH2O) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Ons: 16:20-17:20 | 01-05-2024 | 12-06-2024 |
F: Springgymnastik 8-10 år (øa.KH2O) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Ons: 16:20-17:20 | 01-05-2024 | 12-06-2024 |
F: Akrobatik 7-13 år (f.KH3O) | Kildeskovshallen, Sal 3 | Ons: 16:25-17:55 | 01-05-2024 | 12-06-2024 |
F: DanseGymnastik m. håndredskaber 6-8 år (q.KPpO) | Kildegård Privatskole, Pigesal | Ons: 16:55-17:55 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: Street Dance 8-10 år (ød.GHO) | Gersonshallen, Spejlsal | Ons: 17:00-17:55 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: DanseGymnastik m. akrobatik 5-7 år (m.EHoO) | Engelsborghallen, Opvarmningssal | Ons: 17:00-17:55 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: Rope Skipping (sjipning) 8-12 år (a.KPdO) | Kildegård Privatskole, Drengesal | Ons: 17:00-18:25 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: Springgymnastik 7-9 år (z.HU2O) | Hummeltoftehallen, 2/3 Multihal | Ons: 17:05-18:10 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: DanseGymnastik m. håndredskaber 6-8 år (r.HU1O) | Hummeltoftehallen, 1/3 Multihal | Ons: 17:10-18:10 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: Springgymnastik 9-12 år (øm.KH2O17) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Ons: 17:25-18:25 | 01-05-2024 | 12-06-2024 |
F: Parkour 9-12 år (KH2O) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Ons: 17:25-18:25 | 01-05-2024 | 12-06-2024 |
F: Street Dance 12-15 år (VHO) | Virumhallen, mødelokale 1+2+3 | Ons: 17:45-19:15 | 01-05-2024 | 12-06-2024 |
F: Street Dance 11-16 år (øg.GHO) | Gersonshallen, Spejlsal | Ons: 18:00-19:00 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: Akrobatik 7-14 år (g.EHoO) | Engelsborghallen, Opvarmningssal | Ons: 18:00-19:30 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: Rytme og dans 8-12 år (z.KPpO) | Kildegård Privatskole, Pigesal | Ons: 18:00-19:30 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: Springgymnastik 8-11 år (øf.HU2O) | Hummeltoftehallen, 2/3 Multihal | Ons: 18:15-19:25 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: Springgymnastik 12-18 år (øy.KH2O) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Ons: 18:30-19:55 | 01-05-2024 | 12-06-2024 |
F: Parkour Øvet 10-18 år (KH2OF) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Ons: 18:30-19:55Fre: 18:25-19:55 | 01-05-2024 | 12-06-2024 |
F: Rope Skipping (sjipning) 13-18 år (b.KPdO) | Kildegård Privatskole, Drengesal | Ons: 18:30-20:00 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: Springgymnastik 10-16 år (øv.HU2O) | Hummeltoftehallen, 2/3 Multihal | Ons: 19:30-21:00 | 01-05-2024 | 19-06-2024 |
F: Springgymnastik Voksen (øz.KH2O) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Ons: 20:00-21:30 | 01-05-2024 | 12-06-2024 |
F: Parkour - Motorik, leg og redskabsbaner 6-8 år (j.KH2S9) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Søn: 09:00-10:00 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: Springgymnastik 6-8 år (v.KH2S9) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Søn: 09:00-10:00 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: FamilieGymnastik: Spring 2+3 år (d.KHgS) | Kildeskovshallen, Gymnastiksal | Søn: 09:10-09:55 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: FamilieGymnastik: Parkour 2+3 år (c.FUS) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Søn: 09:10-09:55 | 05-05-2024 | 23-06-2024 |
F: FamilieGymnastik: DanseGymnastik 1-2 år (KH1S) | Kildeskovshallen, Sal 1 | Søn: 09:10-09:55 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: FamilieGymnastik: Spring 3-5 år (e.KHgS) | Kildeskovshallen, Gymnastiksal | Søn: 10:05-10:50 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: FamilieGymnastik: Parkour 3-5 år (d.FUS) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Søn: 10:05-10:50 | 05-05-2024 | 23-06-2024 |
F: FamilieGymnastik: DanseGymnastik 2+3 år (KH1S) | Kildeskovshallen, Sal 1 | Søn: 10:05-10:50 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: Parkour 7-9 år (k.KH2S10) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Søn: 10:05-11:05 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: Springgymnastik 7-9 år (w.KH2S10) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Søn: 10:05-11:05 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: FamilieGymnastik: DanseGymnastik 3-5 år (KH1S) | Kildeskovshallen, Sal 1 | Søn: 11:00-11:50 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: Springgymnastik 4-6 år (k.KHgS1) | Kildeskovshallen, Gymnastiksal | Søn: 11:00-11:55 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: Parkour - motorik, leg og redskabsbaner 4-6 år (f.FUS11) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Søn: 11:00-11:55 | 05-05-2024 | 23-06-2024 |
F: Parkour 10-12 år (q.KH2S) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Søn: 11:10-12:25 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: Springgymnastik 8-12 år (ød.KH2S) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Søn: 11:10-12:25 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: DanseGymnastik og leg 4+5 år (KH1S) | Kildeskovshallen, Sal 1 | Søn: 11:55-12:55 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: Springgymnastik 5-7 år (l.KHgS2) | Kildeskovshallen, Gymnastiksal | Søn: 12:00-12:55 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: Parkour - motorik, leg og redskabsbaner 5-7 år (h.FUS12) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Søn: 12:00-12:55 | 05-05-2024 | 23-06-2024 |
F: Spring Øvet 8-12 år (øk.KH2S) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Søn: 12:30-14:00 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: Spring Øvet 11-16 år (øs.KH2S) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Søn: 14:05-15:35 | 05-05-2024 | 12-05-2024 |
F: Spring Øvet 8-14 år (øl.KH2TiTo) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Tirs: 15:15-16:30Tors: 15:15-16:30 | 30-04-2024 | 13-06-2024 |
F: FamilieGymnastik: DanseGymnastik 1-2 år (KH3Ti) | Kildeskovshallen, Sal 3 | Tirs: 15:30-16:15 | 30-04-2024 | 11-06-2024 |
F: DanseGymnastik og leg 4+5 år (KHgTi) | Kildeskovshallen, Gymnastiksal | Tirs: 15:30-16:25 | 30-04-2024 | 11-06-2024 |
F: DanseGymnastik og leg 4-5 år (ø.FUTi) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Tirs: 16:00-16:50 | 30-04-2024 | 18-06-2024 |
F: Springgymnastik 4+5 år (f.KPpTi) | Kildegård Privatskole, Pigesal | Tirs: 16:00-17:00 | 30-04-2024 | 18-06-2024 |
F: DanseGymnastik m. håndredskaber 6-7 år (øf.FUTi) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Tirs: 16:55-17:45 | 30-04-2024 | 18-06-2024 |
F: Rytme og dans 8-10 år (y.EHoTi) | Engelsborghallen, Opvarmningssal | Tirs: 17:00-18:15 | 30-04-2024 | 18-06-2024 |
F: Springgymnastik 6+7 år (n.KPpTi) | Kildegård Privatskole, Pigesal | Tirs: 17:05-18:05 | 30-04-2024 | 18-06-2024 |
F: Street Dance 8-12 år (FUTi) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Tirs: 17:50-19:00 | 30-04-2024 | 18-06-2024 |
F: Springgymnastik m. rytme 8-12 år (y.KPpTi) | Kildegård Privatskole, Pigesal | Tirs: 18:10-19:40 | 30-04-2024 | 18-06-2024 |
F: Rytme og dans 10-14 år (EHoTi) | Engelsborghallen, Opvarmningssal | Tirs: 18:20-19:50 | 30-04-2024 | 18-06-2024 |
F: Motion: kondi, styrke, stræk Voksen (KPdTiTo) | Kildegård Privatskole, Drengesal | Tirs: 19:45-20:45Tors: 20:00-21:00 | 30-04-2024 | 20-06-2024 |
F: Motion: kondi, styrke, stræk Voksen (KH3TiKH3To) | Kildeskovshallen, Sal 3 | Tirs: 19:45-21:15Tors: 19:20-20:50 | 30-04-2024 | 13-06-2024 |
F: FamilieGymnastik: DanseGymnastik 2+3 år (KH3To) | Kildeskovshallen, Sal 3 | Tors: 15:30-16:15 | 02-05-2024 | 13-06-2024 |
F: DanseGymnastik m. akrobatik 6-8 år (KHgTo) | Kildeskovshallen, Gymnastiksal | Tors: 15:30-16:25 | 02-05-2024 | 13-06-2024 |
F: DanseGymnastik og leg 4+5 år (KH1To) | Kildeskovshallen, Sal 1 | Tors: 15:30-16:25 | 02-05-2024 | 13-06-2024 |
F: Parkour 8-10 år (u.FUTo) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Tors: 16:00-17:25 | 02-04-2024 | 20-06-2024 |
F: Springgymnastik 4+5 år (g.KPpTo) | Kildegård Privatskole, Pigesal | Tors: 16:30-17:20 | 02-05-2024 | 20-06-2024 |
F: DanseGymnastik og leg 4+5 år (KPdTo) | Kildegård Privatskole, Drengesal | Tors: 16:30-17:25 | 02-05-2024 | 20-06-2024 |
F: Springgymnastik 6-8 år (s.EH1To) | Engelsborghallen, Multihal | Tors: 16:30-17:30 | 02-05-2024 | 20-06-2024 |
F: Street Dance 9-12 år (øb.GHTo) | Gersonshallen, Spejlsal | Tors: 17:00-17:55 | 02-05-2024 | 20-06-2024 |
F: Street Dance 8-10 år (EHoTo) | Engelsborghallen, Opvarmningssal | Tors: 17:00-18:15 | 02-05-2024 | 20-06-2024 |
F: Springgymnastik 6+7 år (o.KPpTo) | Kildegård Privatskole, Pigesal | Tors: 17:25-18:25 | 02-05-2024 | 20-06-2024 |
F: DanseGymnastik m. håndredskaber 6-8 år (KPdTo) | Kildegård Privatskole, Drengesal | Tors: 17:30-18:30 | 02-05-2024 | 20-06-2024 |
F: Parkour 11-16 år (øa.FUTo) | Fuglsanggårdskolen, Pigesal | Tors: 17:30-19:00 | 02-05-2024 | 20-06-2024 |
F: Springgymnastik 8-10 år (øb.EH1To) | Engelsborghallen, Multihal | Tors: 17:35-18:40 | 02-05-2024 | 20-06-2024 |
F: Motion: Klaras Damer 60 år+ (KH1To) | Kildeskovshallen, Sal 1 | Tors: 18:05-18:55 | 02-05-2024 | 13-06-2024 |
F: GymTeknik - Bliv klar til audition 8-14 år (KH3To) | Kildeskovshallen, Sal 3 | Tors: 18:05-19:15 | 02-05-2024 | 13-06-2024 |
F: Parkour 12-18 år (ø.KH2To) | Kildeskovshallen, Hal 2 | Tors: 18:10-19:40 | 02-05-2024 | 13-06-2024 |
F: Street Dance 10-14 år (øe.EHoTo) | Engelsborghallen, Opvarmningssal | Tors: 18:20-19:50 | 02-05-2024 | 20-06-2024 |
F: Springgymnastik m. rytme 8-12 år (øi.KPpTo) | Kildegård Privatskole, Pigesal | Tors: 18:30-20:00 | 02-05-2024 | 20-06-2024 |
F: Springgymnastik 10-14 år (øq.EH1To) | Engelsborghallen, Multihal | Tors: 18:45-20:00 | 02-05-2024 | 20-06-2024 |